AKCE NA ČERVEN

 

5.6. úterý: Focení – všechny děti budou mít

svůj portrét a společnou fotku. Předškoláci

také společnou fotku. (Pokud to chcete jinak,

nahlaste nám to.)

 

7.6.  čtvrtek: celodenní výlet  do EKOPARKU Liberec

Máme zaplacené dílničky – práce se dřevem, hry v zážitkovém parku a krmení koz. Cena je 90,- Kč + autobus. (Celkovou částku se dozvím, až po vyúčtování autobusu.)

Odjezd v 6.45 hodin, návrat v 16.00 hodin. Jídlo na celý den povezeme s sebou, tzn. oběd a dvě svačinky, pití.

S sebou: batoh s pitím, kapesníčky, a něco dobrého. (Dle počasí pláštěnku)

 

14.6. čtvrtek: Malá technická univerzita: Zpracovatelé odpadů, dozvíme se, kde končí všechen odpad, postavíme si skládku, prakticky si ukážeme recyklaci papíru

 

20.6. úterý: Přehlídka aktovek, předškoláci tento den přijdou s aktovkami

 

21.6. čtvrtek: Mravenčí olympiáda a spaní ve školce

Těšíme se na všechny děti, sourozence a jejich rodiče. Bude nás čekat sportovní odpoledne plné her, soutěží, sladkých odměn za podané výkony. (Letos nebude opékání párků, nemáme hotové nové ohniště ani posezení.)  

Noc ve školce: po ukončení Mravenčí olympiády se s rodiči a mladšími sourozenci rozloučíme a s předškoláky si to prostě užijeme. Čeká nás vaření a chystání pohoštění na závěrečnou oslavu, šampaňské na přípitek, večerní stopovaná a pak dobrou noc. Budeme potřebovat  spacák a karimatku.

 

26.6. čtvrtek: Rozloučení předškoláčků V 10.00 hodin se půjdeme rozloučit s mateřskou školou k panu starostovi a zároveň se uvítat jako občané obce Dlouhoňovice. Dejte dětem, prosím, slavnostní oblečení.

 

27.6. středa: Výlet vlakem do Potštejna, půjdeme se podívat na hrad, procházkou na Vochtánku, kde si koupíme nanuky. V 8.00 hodin odchod ze školky, odjezd z vlak. nádraží v 8.30 hod., příjezd vlaku v 14.20 hod. Děti do svého batůžku dostanou dvě svačinky a oběd. Nezapomeňte na pití, kapesníčky a malou mňaminu. (Ale Vy už samy víte.)