Akce na měsíc červen  

2.6. pátek: Přehlídka záchranných složek  v Aquaparku ÚO. (Policie, ČČK, HZS, vojsko).

Odchod ze školky v 7. 30 hod. na zastávku linkového autobusu, svačinku dáme dětem do batůžku. Návrat na oběd autobusem sjednaným. Nezapomeňte přibalit pití.

 

8.6. čtvrtek: divadlo Žamberk – Taneční vystoupení ZUŠ, odchod ze školky v 8 hod., zpět půjdeme pěšky

 

15.6. čtvrtek: Návštěva Chovatelské stanice Border kolií - Fitmin, pěší dopolední výlet, odchod ze školky v 8.00 hod., svačinku si sníme cestou, přidejte pití a něco dobrého

 

16.6. pátek: Vodní hrátky žabky Katky, soutěž družstev pro mateřské školy, pouze pro vybrané děti. (Ten, kdo chtěl a nebojí se vody. Zatím mám jedno družstvo po 6 dětech, uvidím, zda nás pojede víc.)

 

20.6. úterý: Přehlídka aktovek, předškoláci tento den přijdou s aktovkami

 

22.6. čtvrtek: Mravenčí olympiáda a spaní ve školce

Těšíme se na všechny děti, sourozence a jejich rodiče. Bude nás čekat sportovní odpoledne plné her, soutěží, sladkých odměn za podané výkony a opékání (vlastních) párků na zahradě školy.

Noc ve školce: po ukončení Mravenčí olympiády se s rodiči a mladšími sourozenci rozloučíme a s předškoláky si to prostě užijeme. Čeká nás vaření a chystání pohoštění na závěrečnou oslavu, šampaňské na přípitek, večerní stopovaná a pak dobrou noc. Potřebujeme  spacák a karimatku.

 

28.6. středa: Pěší výlet stezkou v Dlouhoňovicích, návrat na oběd

 

29.6. čtvrtek: Rozloučení předškoláčků V 10.00 hodin se půjdeme rozloučit s mateřskou školou k panu starostovi a zároveň se uvítat jako občané obce Dlouhoňovice. Dejte dětem, prosím, slavnostní oblečení.